İvedik O.S.B. 1354.Cadde No:185 Yenimahalle / Ankara / Türkiye
+90 312 394 14 80 (pbx)
HAKKIMIZDA

1980 yılından bu yana otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Arıcı Boya, Mehmet Ali Arıcı ve Ercan Arıcı tarafından Ankara’da kurulmuştur. Baba-oğul ortaklığıyla faaliyete geçen firmamız, kurulduğu günden 2004 yılına dek Ankara Büyük Sanayi içerisinde hizmet vermiş, 2004’ten itibaren ise Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni tesislerine taşınmıştır. Son teknolojiyle donatılan yeni tesislerinin sağladığı avantaj ile Arıcı Boya, sunduğu kaliteli hizmet ve çözüm odaklı iş anlayışı sayesinde, sektördeki öncü konumunu korumaktadır.

Ürün yelpazesi içerisinde otomotiv boyaları ve yardımcı malzemeleri, sanayi grubu boyaları ile beraber sarf malzemeleri bulunan Arıcı Boya, tüm bu ürünlerin toptancılığını yapmaktadır. Zımparalar, iş güvenliği malzemeleri, boya tabancaları, pasta-cila malzemeleri, araç bakım ürünleri, kaporta malzemeleri, makine ve ekipmanlar başta olmak üzere birçok sarf malzemesinin tedariğini yapan Arıcı Boya; satışını ve distribütörlüğünü yaptığı markaların toplamda bine yakın ürününü portföyünde bulundurmaktadır.

Arıcı Boya, esas olarak otomotiv sektöründe faaliyet gösteren bir firma olsa da; mobilya üretim, savunma sanayi, ağır sanayi ve askerî bakım-onarım sektörleri ile de çalışmakta ve bu sektörlerde faaliyet gösteren birçok öncü firmaya çözüm ortaklığı desteği sunmaktadır.

Ankara merkezli olmak üzere tüm İç Anadolu Bölgesi’nde ve yirmiyi aşkın şehirde faaliyet göstermeye devam eden Arıcı Boya; dünyanın en büyük Ar-Ge şirketlerinden biri olarak kabul edilen 3M’in Oto Tamir ve Bakım bölümünün İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz Bölgesi distribütörlüğünü, Koreli KCC Paint‘in İç Anadolu, Karadeniz ve Ege Bölgesi Oto Tamir ve Bakım ve Sanayi Grubu boyalarının, ve Zemin Kaplamaları bölümünün distribütörlüğünü, Axalta firması altında hizmet sunan dünyaca ünlü otomotiv boyası ve yardımcı malzemeleri üreticisi Standox markasının ve bu markanın ekonomik seri malzemelerini üreten Duxone ve Nason markalarının İç Anadolu Bölgesi distribütörlüğünü ve Almanya’nın en büyük boya tabancası ve yedek parçaları üreticilerinden biri olan SATA GmbH markasının distribütörlüğünü sürdürmektedir.

EKİBİMİZ
Misyonumuz

Tüm müşterilerimize ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda sektördeki en kaliteli, hızlı, çözüm odaklı ve ekonomik hizmeti sunmak, satış esnasında olduğu kadar satış sonrasında da müşterilerimizin en yakın danışmanları olarak çözüm ortaklığımızı devam ettirmektir.

 

 

 

Vizyonumuz

Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden her zaman müşterilerimizin yaşadığı sorunlara ve duydukları ihtiyaçlara tam yerinde ve tam zamanında karşılık vermek; tüm hizmetlerimiz ve hizmet sonrası desteklerimiz boyunca güler yüzlü ve çözüm odaklı iş anlayışımızı korumaktır.

 

 

 

Temel İlkelerimiz

► Müşteri odaklı olmak

► Güvenilirlik

► Şeffaflık

► Kaliteli hizmet sunmak

► En iyi ürünü sunmak