İvedik O.S.B. 1354.Cadde No:171 Yenimahalle Ankara
+90 312 394 14 80 (pbx)
KURUMSAL

Şirketimiz, ağırlıklı olarak oto tamir boyalarının ve konuyla ilgili yardımcı ürünlerin temini ve satışını gerçekleştirmektedir. Başlangıçta bütün satışları parekende gerçekleştirmekte olup, zaman içinde parekende satışı tamamen sonlandırarak toptancılığa yönelmiştir ve şu an itibari ile; Standox, 3M, Meguiar’s ve SATA gibi dünyaca ünlü firmalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Satış yaptığımız noktalar arasında birçok büyük otomobil markasının yetkili ve özel servisleri bulunmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde satışı yapılan marka ve ürünler; Standox oto tamir boyaları, Duxone oto tamir boyaları, 3M oto tamir ürünleri, SATA boya tabancası, Meguiar’s oto bakım ürünleri ve Teroson oto tamir ürünleridir.

Yurt içi servis araçlarımız sayesinde bayi ağımıza aynı sıklıkta ziyaretler yaparak sektör ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılıyoruz. Amacımız uzun yıllar sektörümüzde kaliteli ürün ve kaliteli satış sonrası müşteri memnuniyeti sağlayarak ünvanımızı sonraki nesillere taşımaktır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya teknik servis desteği almak için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde Türkiye’nin lider firması olmak.

 

 

 

 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik olarak en iyi ürünü en hızlı şekilde sunmak

 

 

 

 

Temel İlkelerimiz

► Müşteri odaklı olmak

► Güvenilirlik

► Şeffaflık

► Kaliteli hizmet sunmak

► En iyi ürünü sunmak